Logo reklamowe.

Purchase and marketplace/commodity exchange in Rawa Mazowiecka and Biała Rawska, import & export


Skup i giełda jaj w Rawie Mazowieckiej i Białej Rawskiej, import i eksport
Nasze jajka są w marketach w całej Polsce! Największy skup jaj w Europie Środkowo-Wschodniej!


Okazje i perełki z powiatu - kliknij zdjęcie:


Chcesz się komuś podobać? Kupię jabłka w detalu w 10 kg skrzynkach lub kartonach. VW Passat jak igła - sprzedam w okazyjnej cenie! Elegancja dla prawdziwego faceta to zazdrosne spojrzenia kobiet... Chcesz się wreszcie poczuć modnie? Twój prywatny ogrodnik zadba o Twoje otoczenie. Eksportujemy polskie jabłka za granicę. Poszukuję pszczelarza, który nauczy mnie wszystkiego od podstaw. Kupię antyki, bankonoty, monety, zabytkowe przedmioty.

Ogłoszenie okazyjne!


Skupujemy jaja wszystkich klas i w każdej ilości, wiejskich, przemysłowych i ekologicznych. Jajka kurze, przepiórcze, strusie, perlicze, kacze. Jajka z jednym żółtkiem, dwoma, trzema i czterema. Najlepiej z chowu przydomowego (jaja wiejskie). Zajmujemy się importem zagranicznych jaj oraz eksportem polskich jaj. Nasze jajka spotkasz w supermarketach w całej Europie, a także w Azji i Australii, dokąd płyną kontenerowcami zmorożone do temperatury - 15 stopni Celsjusza. Staramy się współpracować zwykle ze stałymi dostawcami/odbiorcami. Nasze jaja można zakupić również w wielkich sieciach marketów, aczkolwiek rynek ten staje się coraz bardziej konkurencyjny i nie sposób zapewnić na nim najwyższej jakości przy jak najniższej cenie. Można mieć najwyższą jakość tylko i wyłącznie przy danym poziomie cen. Zapewniamy własny dojazd i odbiór jaj.


Wróżby, przepowiednie, przepowiadanie przyszłości.
Deejay zagra na imprezach okolicznościowych np. na weselu, imieninach, urodzinach, prywatce w Rawie Mazowieckiej i w okolicach.

Napisz i zaproponuj swoją cenę (podając wielkość jaja i wielkość produkcji), podaj swój numer telefonu i miejscowość chowu kur, których jaja chcesz sprzedać i zapytaj o cenę! Nasz konsultant jest ciągle online!

Napisz maila: j.wisniewski@cmiconsulting.cba.pl i umów się na transakcję.


Skup jaj kurzych w każdej ilości, najlepiej z chowu wiejskiego przydomowego i naturalnego.
Oferujemy usługi zgranej ekipy, która fachowo podejmie się ciężkich prac fizycznych/sezonowych, np. noszenia węgla, załadunku piachu, kopania dołów, studzien, melioracji itp.

O co chodzi z jajami?Zastosowanie

Jaja kurze spośród jaj innych ptaków cieszą się w Polsce największą popularnością. Mają one szerokie zastosowanie kulinarne, gdyż można je podawać w postaci surowej, gotowanej na twardo, na półtwardo, na miękko, smażone lub faszerowane. Są one także składnikiem wielu potraw mięsnych, ciast, ciasteczek i deserów. Do najbardziej popularnych potraw z jaj należą: jajecznica, omlet i jajko sadzone.

Rozmiary, oznaczenia i kolor jaj

W naszych sklepach dostępne są jaja różnego pochodzenia: malutkie jajka przepiórcze, wielkie strusie oraz najczęściej spotykane - kurze. Te ostatnie występują w różnych rozmiarach, najpopularniejsze to s, czyli jaja małe, m – średnie i duże - l.
Niezależnie od wielkości każde jajo jest oznaczone pieczątką, jej pierwsza cyfra określa system hodowli. 0 to jaja z produkcji ekologicznej, 1 oznacza jaja z chowu na wolnym wybiegu, 2 to jaja z chowu ściółka, a 3 pojawia się na jajach z chowu klatkowego.
Im większy numer, tym gorsze warunki w jakich przebywała kura, która zniosła dane jajko. Litery znajdujące się za numerem oznaczają kraj pochodzenia, a kolejne symbole - lokalizację fermy. Jaja kurze mają różne barwy, zależą one między innymi od rasy i pożywienia jakie spożywa kura.

Kupię ziemię rolną. Gotówka.

Klasy wielkości

Wyróżnia się trzy klasy jaj: A, B i C. Klasa A oznacza jaja świeże, czyste, które nie mają uszkodzonej skorupki. Białko jaja klasy A powinno być klarowne i przezroczyste. Jaja klasy B są utrwalone. Ostatnia klasa jaj, klasa C, charakteryzuje się tym, że jaja są nieposortowane.

Rozmiar

Jajka kurze dostępne są w 4 rozmiarach- XL – bardzo duże: 73 g i więcej, L – duże: od 63 g do 73 g, M – średnie: od 53 g do 63 g i S – małe: poniżej 53 g.

Serwis komputerowy - także w weekend.
Profesjonalny masaż relaksacyjny i antycellulitowy z dojazdem do zainteresowanej osoby w Warszawie. Fenomen ludzkiego dotyku w zasięgu Twojego ciała.

Ciekawostki

Światowy Dzień Jaja obchodzony jest w drugi piątek października. W średniowieczu jaja służyły jako składnik zaprawy wapiennej w budownictwie. Aby sprawdzić, czy jaja są świeże, należy wrzucić je do szklanki z wodą. Jaja długo przechowywane będą utrzymywać się na wodzie. Kolor skorupki jaj kurzych zależy od rasy kur. Kury ciemno upierzone znoszą jajka o ciemniejszej skorupce, w przeciwieństwie do kur jasno upierzonych.

Uwagi od pracownika naszego skupu do p. Grzesia

Grzesiu, czy ty miałeś kiedyś w ustach ekologiczne jajko? Różnica w smaku jest kolosalna! Żal mi takich ludzi jak ty, co sami nie wiedzą, co kupują/sprzedają... A ty chciałbyś być całe życie zamknięty w małej klatce i faszerowany specjalną paszą dla niosek? Byłbyś wtedy szczęśliwy, bo dawałbyś dzieciom "zdrowe" jajka? Myśl trochę człowieczku zanim coś powiesz. Twoja spaczona ideologia ma nazwę - szowinizm gatunkowy. Pozdrawiam wszystkich ludzi, którzy chcą się dobrze odżywiać i nie boją się poznawać prawdy o tym jak nas podtruwają wielkie koncerny.

Uwagi od naszego odbiorcy

Polecam tylko jajka wiejskie, od kur, które mają możliwośc skubania trawy, a nie są tylko karmione kukurydzą, soją czy Bóg wie czym jeszcze. Jajka takich kur nie zawierają korzystnych kwasów omega-3, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu i posiadających działanie antynowotworowe. Nabywając jajka z numerkiem 3 i 2 pozbawiamy się niezwykle korzystnych substancji zdrowotnych.

Skup jaj kurzych w każdej ilości, najlepiej z chowu wiejskiego przydomowego i naturalnego.

Kontakt:

J. Wiśniewski,
Numer telefonu: po konsultacji e-mailowej,
Zapytania odnośnie cen proszę wysyłać na adres: j.wisniewski@cmiconsulting.cba.pl.

Słowa kluczowe: skup jaj kurzych, kupno jajek, giełda jaj, bazar, giełda, rynek, targowisko, jarmark, kiermasz, targ, Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, powiat rawski, kurze jajka, kurze jaja, skup jaj wiejskich i ekologicznych, sprzedaż jaj, hurtownia jaj, produkcja kurzych jaj, skup jaj perliczych (perliczek) i przepiórczych (przepiórek), odbiór jajek, giełda rolna, targi rolno-spożywcze, czyli związane z przetwarzaniem produktów rolniczych na żywność i używki.

Kupię mieszkanie w całej Polsce. Gotówka.